11 Ago 17 | Minyor | 1 - 0 | Gigant | ... |
12 Ago 17 | Yambol 1915 | 3 - 2 | Vereya II | ... |
12 Ago 17 | Borislav | 1 - 0 | Rakovski | ... |
12 Ago 17 | Asenovets | 0 - 3 | Karnobat | ... |
12 Ago 17 | Zagorets | 1 - 0 | Rozova | ... |
12 Ago 17 | Sokol | 5 - 1 | Atletik | ... |
13 Ago 17 | Svilengrad | 0 - 4 | Arda | ... |
13 Ago 17 | Tundzha | 2 - 4 | Evrokolezh | ... |
13 Ago 17 | Levski | 4 - 0 | Dimitrovgra | ... |
20 Ago 17 | Vereya II | 2 - 1 | Atletik | ... |
19 Ago 17 | Rozova | 1 - 0 | Sokol | ... |
19 Ago 17 | Gigant | 0 - 3 | Zagorets | ... |
19 Ago 17 | Dimitrovgra | 2 - 0 | Minyor | ... |
19 Ago 17 | Evrokolezh | 2 - 1 | Levski | ... |
19 Ago 17 | Arda | 6 - 0 | Tundzha | ... |
19 Ago 17 | Karnobat | 2 - 1 | Svilengrad | ... |
19 Ago 17 | Rakovski | 3 - 1 | Asenovets | ... |
19 Ago 17 | Yambol 1915 | 3 - 2 | Borislav | ... |
26 Ago 17 | Borislav | 2 - 0 | Vereya II | ... |
26 Ago 17 | Asenovets | 2 - 4 | Yambol 1915 | ... |
26 Ago 17 | Svilengrad | 1 - 0 | Rakovski | ... |
26 Ago 17 | Minyor | 7 - 3 | Evrokolezh | ... |
26 Ago 17 | Zagorets | 1 - 0 | Dimitrovgra | ... |
26 Ago 17 | Sokol | 5 - 2 | Gigant | ... |
26 Ago 17 | Atletik | 2 - 1 | Rozova | ... |
27 Ago 17 | Tundzha | 1 - 8 | Karnobat | ... |
27 Ago 17 | Levski | 0 - 2 | Arda | ... |
30 Ago 17 | Vereya II | 1 - 1 | Rozova | ... |
30 Ago 17 | Gigant | 0 - 1 | Atletik | ... |
04 Oct 17 | Dimitrovgra | 3 - 1 | Sokol | ... |
30 Ago 17 | Evrokolezh | 0 - 3 | Zagorets | ... |
30 Ago 17 | Arda | 1 - 0 | Minyor | ... |
30 Ago 17 | Karnobat | 0 - 3 | Levski | ... |
30 Ago 17 | Rakovski | 1 - 0 | Tundzha | ... |
30 Ago 17 | Yambol 1915 | 9 - 0 | Svilengrad | ... |
30 Ago 17 | Borislav | 2 - 1 | Asenovets | ... |
02 Sep 17 | Asenovets | 3 - 0 | Vereya II | ... |
02 Sep 17 | Svilengrad | 2 - 4 | Borislav | ... |
02 Sep 17 | Minyor | 3 - 2 | Karnobat | ... |
02 Sep 17 | Zagorets | 0 - 0 | Arda | ... |
02 Sep 17 | Sokol | 2 - 0 | Evrokolezh | ... |
02 Sep 17 | Atletik | 4 - 0 | Dimitrovgra | ... |
02 Sep 17 | Rozova | 1 - 0 | Gigant | ... |
03 Sep 17 | Tundzha | 0 - 4 | Yambol 1915 | ... |
03 Sep 17 | Levski | 3 - 1 | Rakovski | ... |
09 Sep 17 | Vereya II | 2 - 3 | Gigant | ... |
09 Sep 17 | Dimitrovgra | 1 - 0 | Rozova | ... |
09 Sep 17 | Evrokolezh | 4 - 4 | Atletik | ... |
09 Sep 17 | Arda | 4 - 1 | Sokol | ... |
08 Sep 17 | Karnobat | 0 - 1 | Zagorets | ... |
09 Sep 17 | Rakovski | 0 - 2 | Minyor | ... |
09 Sep 17 | Yambol 1915 | 5 - 0 | Levski | ... |
09 Sep 17 | Borislav | 4 - 2 | Tundzha | ... |
09 Sep 17 | Asenovets | 3 - 1 | Svilengrad | ... |
16 Sep 17 | Svilengrad | 2 - 1 | Vereya II | ... |
16 Sep 17 | Minyor | 1 - 0 | Yambol 1915 | ... |
16 Sep 17 | Zagorets | 3 - 1 | Rakovski | ... |
16 Sep 17 | Sokol | 1 - 0 | Karnobat | ... |
16 Sep 17 | Atletik | 0 - 3 | Arda | ... |
16 Sep 17 | Rozova | 7 - 1 | Evrokolezh | ... |
16 Sep 17 | Gigant | 0 - 0 | Dimitrovgra | ... |
17 Sep 17 | Tundzha | 1 - 3 | Asenovets | ... |
17 Sep 17 | Levski | 4 - 3 | Borislav | ... |
22 Sep 17 | Vereya II | 3 - 1 | Dimitrovgra | ... |
22 Sep 17 | Evrokolezh | 3 - 1 | Gigant | ... |
22 Sep 17 | Arda | 3 - 1 | Rozova | ... |
22 Sep 17 | Karnobat | 3 - 2 | Atletik | ... |
22 Sep 17 | Rakovski | 0 - 2 | Sokol | ... |
22 Sep 17 | Yambol 1915 | 3 - 4 | Zagorets | ... |
22 Sep 17 | Borislav | 2 - 1 | Minyor | ... |
22 Sep 17 | Asenovets | 1 - 0 | Levski | ... |
22 Sep 17 | Svilengrad | 2 - 1 | Tundzha | ... |
30 Sep 17 | Minyor | 4 - 0 | Asenovets | ... |
30 Sep 17 | Zagorets | 2 - 0 | Borislav | ... |
30 Sep 17 | Sokol | 3 - 3 | Yambol 1915 | ... |
30 Sep 17 | Atletik | 1 - 0 | Rakovski | ... |
30 Sep 17 | Rozova | 0 - 3 | Karnobat | ... |
30 Sep 17 | Gigant | 1 - 1 | Arda | ... |
30 Sep 17 | Dimitrovgra | 2 - 1 | Evrokolezh | ... |
01 Oct 17 | Tundzha | 1 - 1 | Vereya II | ... |
01 Oct 17 | Levski | 5 - 1 | Svilengrad | ... |
08 Oct 17 | Vereya II | 0 - 8 | Evrokolezh | ... |
07 Oct 17 | Arda | 7 - 0 | Dimitrovgra | ... |
07 Oct 17 | Karnobat | 1 - 0 | Gigant | ... |
07 Oct 17 | Rakovski | 3 - 0 | Rozova | ... |
07 Oct 17 | Yambol 1915 | 1 - 2 | Atletik | ... |
11 Oct 17 | Borislav | 2 - 0 | Sokol | ... |
11 Oct 17 | Asenovets | 3 - 1 | Zagorets | ... |
07 Oct 17 | Svilengrad | 3 - 3 | Minyor | ... |
08 Oct 17 | Tundzha | 0 - 2 | Levski | ... |
14 Oct 17 | Minyor | 6 - 2 | Tundzha | ... |
14 Oct 17 | Zagorets | 3 - 1 | Svilengrad | ... |
14 Oct 17 | Sokol | 6 - 0 | Asenovets | ... |
14 Oct 17 | Atletik | 1 - 0 | Borislav | ... |
14 Oct 17 | Rozova | 5 - 2 | Yambol 1915 | ... |
14 Oct 17 | Gigant | 1 - 0 | Rakovski | ... |
14 Oct 17 | Dimitrovgra | 1 - 2 | Karnobat | ... |
14 Oct 17 | Evrokolezh | 0 - 2 | Arda | ... |
15 Oct 17 | Levski | 3 - 1 | Vereya II | ... |
21 Oct 17 | Vereya II | 0 - 11 | Arda | ... |
21 Oct 17 | Karnobat | 3 - 2 | Evrokolezh | ... |
21 Oct 17 | Rakovski | 3 - 1 | Dimitrovgra | ... |
21 Oct 17 | Yambol 1915 | 4 - 1 | Gigant | ... |
21 Oct 17 | Borislav | 3 - 1 | Rozova | ... |
21 Oct 17 | Asenovets | 3 - 0 | Atletik | ... |
21 Oct 17 | Svilengrad | 0 - 3 | Sokol | ... |
22 Oct 17 | Tundzha | 0 - 3 | Zagorets | ... |
22 Oct 17 | Levski | 1 - 0 | Minyor | ... |
29 Oct 17 | Minyor | 5 - 0 | Vereya II | ... |
28 Oct 17 | Zagorets | 4 - 0 | Levski | ... |
28 Oct 17 | Sokol | 5 - 1 | Tundzha | ... |
28 Oct 17 | Atletik | 3 - 0 | Svilengrad | ... |
28 Oct 17 | Rozova | 4 - 2 | Asenovets | ... |
28 Oct 17 | Gigant | 0 - 5 | Borislav | ... |
28 Oct 17 | Dimitrovgra | 1 - 0 | Yambol 1915 | ... |
28 Oct 17 | Evrokolezh | 3 - 1 | Rakovski | ... |
28 Oct 17 | Arda | 5 - 0 | Karnobat | ... |
04 Nov 17 | Vereya II | 2 - 4 | Karnobat | ... |
04 Nov 17 | Rakovski | 0 - 4 | Arda | ... |
04 Nov 17 | Yambol 1915 | 1 - 1 | Evrokolezh | ... |
04 Nov 17 | Borislav | 4 - 0 | Dimitrovgra | ... |
04 Nov 17 | Asenovets | 2 - 0 | Gigant | ... |
04 Nov 17 | Svilengrad | 2 - 3 | Rozova | ... |
04 Nov 17 | Minyor | 1 - 1 | Zagorets | ... |
05 Nov 17 | Tundzha | 0 - 2 | Atletik | ... |
05 Nov 17 | Levski | 3 - 1 | Sokol | ... |
11 Nov 17 | Zagorets | 2 - 1 | Vereya II | ... |
11 Nov 17 | Sokol | 2 - 2 | Minyor | ... |
11 Nov 17 | Atletik | 2 - 1 | Levski | ... |
11 Nov 17 | Rozova | 5 - 2 | Tundzha | ... |
11 Nov 17 | Gigant | 1 - 1 | Svilengrad | ... |
11 Nov 17 | Dimitrovgra | 0 - 1 | Asenovets | ... |
11 Nov 17 | Evrokolezh | 1 - 1 | Borislav | ... |
11 Nov 17 | Arda | 3 - 0 | Yambol 1915 | ... |
11 Nov 17 | Karnobat | 4 - 1 | Rakovski | ... |
18 Nov 17 | Vereya II | 4 - 3 | Rakovski | ... |
18 Nov 17 | Yambol 1915 | 1 - 2 | Karnobat | ... |
18 Nov 17 | Borislav | 1 - 2 | Arda | ... |
18 Nov 17 | Asenovets | 3 - 1 | Evrokolezh | ... |
18 Nov 17 | Svilengrad | 2 - 1 | Dimitrovgra | ... |
18 Nov 17 | Minyor | 2 - 1 | Atletik | ... |
18 Nov 17 | Zagorets | 5 - 1 | Sokol | ... |
19 Nov 17 | Tundzha | 1 - 1 | Gigant | ... |
19 Nov 17 | Levski | 1 - 0 | Rozova | ... |
25 Nov 17 | Sokol | 1 - 0 | Vereya II | ... |
25 Nov 17 | Atletik | 0 - 0 | Zagorets | ... |
25 Nov 17 | Rozova | 1 - 1 | Minyor | ... |
25 Nov 17 | Gigant | 0 - 0 | Levski | ... |
25 Nov 17 | Dimitrovgra | 4 - 1 | Tundzha | ... |
25 Nov 17 | Evrokolezh | 0 - 1 | Svilengrad | ... |
26 Nov 17 | Arda | 5 - 0 | Asenovets | ... |
25 Nov 17 | Karnobat | 0 - 1 | Borislav | ... |
25 Nov 17 | Rakovski | 3 - 1 | Yambol 1915 | ... |
24 Feb 18 | Vereya II | 4 - 2 | Yambol 1915 | ... |
24 Feb 18 | Rakovski | 0 - 0 | Borislav | ... |
24 Feb 18 | Karnobat | 1 - 1 | Asenovets | ... |
24 Feb 18 | Arda | 11 - 1 | Svilengrad | ... |
24 Feb 18 | Evrokolezh | 6 - 0 | Tundzha | ... |
24 Feb 18 | Dimitrovgra | 2 - 0 | Levski | ... |
24 Feb 18 | Gigant | 2 - 0 | Minyor | ... |
24 Feb 18 | Rozova | 0 - 0 | Zagorets | ... |
24 Feb 18 | Atletik | 1 - 1 | Sokol | ... |
28 Mar 18 | Atletik | 3 - 0 | Vereya II | ... |
28 Mar 18 | Sokol | 0 - 2 | Rozova | ... |
28 Mar 18 | Zagorets | 0 - 1 | Gigant | ... |
28 Mar 18 | Minyor | 2 - 0 | Dimitrovgra | ... |
28 Mar 18 | Levski | 3 - 0 | Evrokolezh | ... |
14 Mar 18 | Tundzha | 0 - 12 | Arda | ... |
14 Mar 18 | Svilengrad | 2 - 2 | Karnobat | ... |
28 Mar 18 | Asenovets | 1 - 0 | Rakovski | ... |
28 Mar 18 | Borislav | 2 - 0 | Yambol 1915 | ... |
10 Mar 18 | Vereya II | 2 - 1 | Borislav | ... |
10 Mar 18 | Yambol 1915 | 0 - 0 | Asenovets | ... |
10 Mar 18 | Rakovski | 3 - 0 | Svilengrad | ... |
10 Mar 18 | Karnobat | 6 - 0 | Tundzha | ... |
10 Mar 18 | Arda | 7 - 0 | Levski | ... |
10 Mar 18 | Evrokolezh | 1 - 1 | Minyor | ... |
10 Mar 18 | Dimitrovgra | 1 - 0 | Zagorets | ... |
10 Mar 18 | Gigant | 1 - 0 | Sokol | ... |
10 Mar 18 | Rozova | 4 - 1 | Atletik | ... |
17 Mar 18 | Rozova | 0 - 1 | Vereya II | ... |
17 Mar 18 | Atletik | 1 - 2 | Gigant | ... |
17 Mar 18 | Sokol | 2 - 0 | Dimitrovgra | ... |
17 Mar 18 | Zagorets | 2 - 0 | Evrokolezh | ... |
17 Mar 18 | Minyor | 0 - 0 | Arda | ... |
18 Mar 18 | Levski | 1 - 0 | Karnobat | ... |
18 Mar 18 | Tundzha | 0 - 3 | Rakovski | ... |
17 Mar 18 | Svilengrad | 2 - 1 | Yambol 1915 | ... |
17 Mar 18 | Asenovets | 6 - 2 | Borislav | ... |
24 Mar 18 | Vereya II | 2 - 0 | Asenovets | ... |
25 Abr 18 | Borislav | 2 - 3 | Svilengrad | ... |
24 Mar 18 | Yambol 1915 | 3 - 0 | Tundzha | ... |
24 Mar 18 | Rakovski | 2 - 1 | Levski | ... |
25 Abr 18 | Karnobat | 0 - 1 | Minyor | ... |
24 Mar 18 | Arda | 3 - 1 | Zagorets | ... |
24 Mar 18 | Evrokolezh | 2 - 1 | Sokol | ... |
24 Mar 18 | Dimitrovgra | 1 - 0 | Atletik | ... |
24 Mar 18 | Gigant | 1 - 1 | Rozova | ... |
31 Mar 18 | Gigant | 2 - 0 | Vereya II | ... |
31 Mar 18 | Rozova | 2 - 1 | Dimitrovgra | ... |
31 Mar 18 | Atletik | 2 - 0 | Evrokolezh | ... |
31 Mar 18 | Sokol | 0 - 3 | Arda | ... |
31 Mar 18 | Zagorets | 3 - 0 | Karnobat | ... |
31 Mar 18 | Minyor | 3 - 1 | Rakovski | ... |
01 Abr 18 | Levski | 2 - 0 | Yambol 1915 | ... |
01 Abr 18 | Tundzha | 0 - 3 | Borislav | ... |
31 Mar 18 | Svilengrad | 2 - 2 | Asenovets | ... |
05 Abr 18 | Vereya II | 5 - 0 | Svilengrad | ... |
05 Abr 18 | Asenovets | 3 - 0 | Tundzha | ... |
05 Abr 18 | Borislav | 1 - 1 | Levski | ... |
05 Abr 18 | Yambol 1915 | 2 - 1 | Minyor | ... |
05 Abr 18 | Rakovski | 0 - 0 | Zagorets | ... |
05 Abr 18 | Karnobat | 3 - 0 | Sokol | ... |
05 Abr 18 | Arda | 2 - 0 | Atletik | ... |
05 Abr 18 | Evrokolezh | 2 - 0 | Rozova | ... |
05 Abr 18 | Dimitrovgra | 3 - 0 | Gigant | ... |
14 Abr 18 | Dimitrovgra | 3 - 0 | Vereya II | ... |
14 Abr 18 | Gigant | 1 - 0 | Evrokolezh | ... |
14 Abr 18 | Rozova | 1 - 4 | Arda | ... |
14 Abr 18 | Atletik | 3 - 2 | Karnobat | ... |
14 Abr 18 | Sokol | 1 - 0 | Rakovski | ... |
14 Abr 18 | Zagorets | 3 - 0 | Yambol 1915 | ... |
14 Abr 18 | Minyor | 2 - 1 | Borislav | ... |
15 Abr 18 | Levski | 1 - 1 | Asenovets | ... |
15 Abr 18 | Tundzha | 0 - 3 | Svilengrad | ... |
18 Abr 18 | Vereya II | 3 - 0 | Tundzha | ... |
18 Abr 18 | Svilengrad | 3 - 1 | Levski | ... |
18 Abr 18 | Asenovets | 1 - 0 | Minyor | ... |
18 Abr 18 | Borislav | 3 - 2 | Zagorets | ... |
18 Abr 18 | Yambol 1915 | 0 - 3 | Sokol | ... |
18 Abr 18 | Rakovski | 3 - 4 | Atletik | ... |
18 Abr 18 | Karnobat | 0 - 1 | Rozova | ... |
18 Abr 18 | Arda | 6 - 0 | Gigant | ... |
18 Abr 18 | Evrokolezh | 2 - 2 | Dimitrovgra | ... |
21 Abr 18 | Evrokolezh | 2 - 0 | Vereya II | ... |
21 Abr 18 | Dimitrovgra | 0 - 4 | Arda | ... |
21 Abr 18 | Gigant | 2 - 2 | Karnobat | ... |
21 Abr 18 | Rozova | 6 - 0 | Rakovski | ... |
21 Abr 18 | Atletik | 0 - 0 | Yambol 1915 | ... |
21 Abr 18 | Sokol | 2 - 2 | Borislav | ... |
21 Abr 18 | Zagorets | 2 - 0 | Asenovets | ... |
21 Abr 18 | Minyor | 3 - 0 | Svilengrad | ... |
22 Abr 18 | Levski | 3 - 0 | Tundzha | ... |
28 Abr 18 | Vereya II | 2 - 0 | Levski | ... |
29 Abr 18 | Tundzha | 0 - 3 | Minyor | ... |
28 Abr 18 | Svilengrad | 4 - 2 | Zagorets | ... |
28 Abr 18 | Asenovets | 0 - 0 | Sokol | ... |
28 Abr 18 | Borislav | 2 - 2 | Atletik | ... |
28 Abr 18 | Yambol 1915 | 0 - 0 | Rozova | ... |
28 Abr 18 | Rakovski | 2 - 0 | Gigant | ... |
28 Abr 18 | Karnobat | 1 - 1 | Dimitrovgra | ... |
28 Abr 18 | Arda | 3 - 0 | Evrokolezh | ... |
05 May 18 | Arda | 8 - 0 | Vereya II | ... |
05 May 18 | Evrokolezh | 3 - 2 | Karnobat | ... |
05 May 18 | Dimitrovgra | 4 - 1 | Rakovski | ... |
05 May 18 | Gigant | 1 - 0 | Yambol 1915 | ... |
05 May 18 | Rozova | 2 - 1 | Borislav | ... |
05 May 18 | Atletik | 3 - 2 | Asenovets | ... |
05 May 18 | Sokol | 3 - 1 | Svilengrad | ... |
05 May 18 | Zagorets | 3 - 0 | Tundzha | ... |
05 May 18 | Minyor | 4 - 0 | Levski | ... |
09 May 18 | Vereya II | 1 - 1 | Minyor | ... |
09 May 18 | Levski | 2 - 1 | Zagorets | ... |
09 May 18 | Tundzha | 0 - 3 | Sokol | ... |
09 May 18 | Svilengrad | 2 - 0 | Atletik | ... |
09 May 18 | Asenovets | 0 - 2 | Rozova | ... |
09 May 18 | Borislav | 0 - 1 | Gigant | ... |
09 May 18 | Yambol 1915 | 4 - 0 | Dimitrovgra | ... |
09 May 18 | Rakovski | 2 - 4 | Evrokolezh | ... |
09 May 18 | Karnobat | 0 - 2 | Arda | ... |
12 May 18 | Karnobat | 2 - 1 | Vereya II | ... |
12 May 18 | Arda | 3 - 0 | Rakovski | ... |
12 May 18 | Evrokolezh | 2 - 1 | Yambol 1915 | ... |
12 May 18 | Dimitrovgra | 4 - 3 | Borislav | ... |
12 May 18 | Gigant | 2 - 1 | Asenovets | ... |
12 May 18 | Rozova | 3 - 0 | Svilengrad | ... |
12 May 18 | Atletik | 3 - 0 | Tundzha | ... |
12 May 18 | Sokol | 3 - 0 | Levski | ... |
12 May 18 | Zagorets | 1 - 0 | Minyor | ... |
19 May 18 | Vereya II | 0 - 4 | Zagorets | ... |
19 May 18 | Minyor | 2 - 0 | Sokol | ... |
20 May 18 | Levski | 1 - 2 | Atletik | ... |
20 May 18 | Tundzha | 0 - 3 | Rozova | ... |
19 May 18 | Svilengrad | 3 - 1 | Gigant | ... |
19 May 18 | Asenovets | 5 - 1 | Dimitrovgra | ... |
19 May 18 | Borislav | 4 - 2 | Evrokolezh | ... |
18 May 18 | Yambol 1915 | 0 - 2 | Arda | ... |
19 May 18 | Rakovski | 2 - 1 | Karnobat | ... |
26 May 18 | Rakovski | 2 - 1 | Vereya II | ... |
26 May 18 | Karnobat | 2 - 1 | Yambol 1915 | ... |
26 May 18 | Arda | 9 - 0 | Borislav | ... |
26 May 18 | Evrokolezh | 2 - 2 | Asenovets | ... |
26 May 18 | Dimitrovgra | 3 - 2 | Svilengrad | ... |
26 May 18 | Gigant | 3 - 0 | Tundzha | 1 |
26 May 18 | Rozova | 5 - 1 | Levski | ... |
26 May 18 | Atletik | 2 - 0 | Minyor | ... |
26 May 18 | Sokol | 1 - 2 | Zagorets | ... |
02 Jun 18 | Vereya II | 3 - 4 | Sokol | ... |
01 Jun 18 | Zagorets | 4 - 1 | Atletik | ... |
01 Jun 18 | Minyor | 1 - 1 | Rozova | ... |
03 Jun 18 | Levski | 3 - 2 | Gigant | ... |
03 Jun 18 | Tundzha | 0 - 3 | Dimitrovgra | ... |
02 Jun 18 | Svilengrad | 4 - 1 | Evrokolezh | ... |
29 May 18 | Asenovets | 0 - 0 | Arda | ... |
02 Jun 18 | Borislav | 1 - 4 | Karnobat | ... |
02 Jun 18 | Yambol 1915 | 4 - 3 | Rakovski | 3 |